20131018

SIEMENS FRESH LOOK CONTEST


Kto z nas nie marzył o beztroskim wydawaniu tysięcy złotych na ubrania? Sam niejednokrotnie zastanawiałem się "co by było gdyby..."
Jak wiadomo, marzenia się spełniają, ale trzeba im trochę pomóc. Jeżeli marzycie o rewolucji w szafie, ogromnych zakupach i jesteście gotowi wykazać się kreatywnością, koniecznie musicie spróbować swoich sił w konkursie Siemens Fresh Look. 


Nagrodą główną jest 12 000 złotych na zakupy, w których pomoże Wam Karolina Malinowska i Maciej Zień. Dla każdego z finalistów to zatem 3 000 zł na wymarzone zakupowe szaleństwo!
W poprzednich edycjach zwyciężyły cudowne: Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) oraz Jessica Mercedes Kirshner (Jemerced)! Jednak konkurs nie jest przeznaczony tylko dla blogerów - każdy może wziąć w nim udział. 


Sam konkurs jest podzielony na 4 edycje tematyczne, a pierwsza z nich to "barokowy przepych" (stylizacje możecie zgłaszać do niedzieli 20 października). Kolejne "kategorie" poznacie już 21 października, i kolejno 4-tego, oraz 18-tego listopada.

 Więcej informacji możecie znaleźć na:
 www.freshlook-online.pl 
https://www.facebook.com/SiemensFreshLook

A ja trzymam za Was kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...