20150704

FASHIONABLE INNOVATIONS IN THE POLISH TELEVISION


A few days ago I had the opportunity to appear in the program "Pytanie na śniadanie" in the Polish television TVP. This time I was a specialist in sales in the shopping centers. As you know I am very experienced as I work as a personal shopper. I know where and when is the best to buy and what to pay attention. A year ago, I was interviewed for the magazine „Wysokie Obcasy", which also was related to the same topic.

I was very happy when I got the call and I was invited to the TV program. I love such situations! I am a talker, a performance on TV for me is not to just another valuable experience but also to do this it is a chance tomeet new people with my crazy and colorful personality. If someone had of you not not see yet this opportunity to invite the interview HERE.

The recording was at 8:06. Imagine what time I had to get up. Well... that was in the middle of the night but it was worth it! Of course, I had the time before recording for a cup of coffee at a time when makeup artist did improve my face!. I must admit that I was a bit stressed, which for me was disturbing. When I sat on the comfortable couch in studio, I have empitness in my head. Okay! Fortunately, it lasted for about 5 seconds, so quickly I came to do myself.

During the talks he accompanied me fashioblogger Anna Skóra, known more as „What Anna Wears”.
The conversation with the program's presenters went very nice and very FAST! The atmosphere before and during the recordings was outstanding. But it was mostly due to Łukasz Nowicki, whos sense of humor I like so much

I invite you to photos from my participation on TV and see you soon on a glass screen :)


Parę dni temu miałem okazję występować w programie „Pytanie na śniadanie”. Tym razem jako specjalista od wyprzedaży trwających już w centrach handlowych. Doświadczenie mam spore. Możecie mi wierzyć! Pracując w charakterze prywatnego stylisty wiem, gdzie i kiedy najlepiej kupować i na co zwracać szczególną uwagę. Rok temu udzielałem także wywiadu dla magazynu „Wysokie Obcasy”, który także był związany z tym samym tematem. 

Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy dostałem zaproszenie do programu. Uwielbiam takie sytuacje! Jestem gadułą, a występ w telewizji to dla mnie nie tylko kolejne cenne doświadczenie, ale także okazja do tego, aby nowe osoby poznały moją zwariowaną i kolorową osobowość. Jeśli ktoś z Was nie miał okazji widzieć jeszcze tego wywiadu to zapraszam TUTAJ.

Wejście na antenę miałem o godzinie 8:06. Wyobraźcie sobie, o której godzinie musiałem wstać. Tak! To był środek nocy, ale czego się nie robi dla udziału w programie śniadaniowym. Oczywiście przed nagraniem miałem czas napić się kawy, w momencie kiedy wizażystka kładła mi tapetę na twarz. Muszę przyznać, że ani trochę nie towarzyszył mi stres, co było dla mnie niepokojące. Do czasu! Kiedy usiadłem na tej wygodnej kanapie w studio, zacząłem mieć czarną dziurę w głowie. Okej! Na całe szczęście trwało to mniej więcej 5 sekund, więc szybko doszedłem do siebie.

Podczas rozmowy towarzyszyła mi Anna Skóra, znana bardziej jako What Anna Wears. 
Rozmowa z prowadzącymi program przebiegła bardzo sympatycznie i SZYBKO! Atmosfera przed i w trakcie nagrania była znakomita. To zapewne za sprawą prowadzącego Łukasza Nowickiego, którego osobiście bardzo lubię za poczucie humoru.

Zapraszam Was do fotorelacji z mojego udziału w telewizji i do zobaczenia wkrótce na szklanym ekranie :)


Godzina 7 rano. Budynek Telewizji Polskiej. Ładny, prawda?

Śniadanie już za chwilę...

Pokój dla gości. Zrelaksowany piłem kawę i oglądałem stare odcinki "M jak Miłość", które leciały   po 7 w TV. Takie życie :)

Przy nagraniu programu "Pytanie na Śniadanie" pracuje około 30 osób, więc każdy gość siedzący na kanapie ma widownię :D

Gaduły! Czas start!

Budynek Telewizji Polskiej. Ładny, prawda?

A po nagraniu prywatna sesja :) Człowiek "selfie" nie przepuści ani jednej okazji!

Man in black!

Z uroczą Anią! Moc kolorów i wzorów zawsze górą!

1 komentarz:

  1. Anonimowy7/05/2015

    Mógłbyś coś powiedzieć na temat swojej stylizacji, w której wystąpiłeś :) - Świetnie się zaprezentowałeś.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...