20111130

M jak Marni!


Mam dla Was świetną wiadomość! Już 8 marca 2012 roku, w dniu kobiet w sklepach H&M będziecie mogli kupić odzież włoskiej marki Marni. Consuelo Castiglioni, założycielka i dyrektor kreatywna Marni zapewnia, że w kolekcji pojawią się damskie i męskie ubrania, a także dodatki.
Czego możemy się spodziewać? Jeśli chodzi o kolekcję damską to na pewno pojawią się ostre kolory,nadruki głównie inspirowane Afryką. Będzie dostępna szeroka gama spódnic plisowanych,sukienek i żakardowych dzianin,a jeśli chodzi o materiały to królować będzie bawełniana popelina i jedwab. Natomiast ubrania męskie będą charakteryzować się większą swobodą niż damskie, ponieważ nadruki będą bardziej subtelne,jednak będą pojawiać się kontrasty!
Poniżej zamieszczam filmik z sesji Marni for H&M....

                                                  

Na koniec pragnę przekazać Wam cenne informacje na temat marki Marni,które od dzisiaj musicie znać!
*marka Marni funkcjonuje od 1994 roku więc w niecałe 10 lat stała się synonimem innowacyjnego włoskiego stylu opartego o eklektyczną wizję kobiecości.
*bogactwo artystyczne i kunszt stylu Marni opiera się na zestawie wzorów, krojów i celowo niedobranych materiałach.
*kobieta Marni- to ktoś, kto uwielbia cały arsenał luksusowych materiałów udrapowanych na ciele
*wzory proponowane przez Marni, zarówno wyblakłe rośliny, jak i paski, retro w stylu lat 50 i odbitki na materiale, wywierają wpływ na świat mody, a jednocześnie celowo odwracają uwagę od perfekcyjnie wykończonych ubrań.

Jestem cholernie ciekaw tej kolekcji dla H&M,a Wy? :)

1 komentarz:

  1. Anonimowy12/08/2011

    Ja również;)I wielkie mam nadzieje, że okaże się sensowniejsza od kompletnie nietrafionej kolekcji Versace.Ps.Chodzi o "elektryczną" czy o "eklektyczną" wizję kobiecości?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...