20120212

James Dean is me!
Czasem kolory, czasem skóry, czasem futra… mój styl nie posiada konkretnych zasad, którymi sugeruję się na co dzień. Mój styl to przede wszystkim ja! Czasami mam ochotę na mix kolorów, czasami lubię ostrzejsze wydania moich stylizacji :)
Moda jest dla mnie wyrażaniem moich emocji, wyrażaniem moich poglądów, tego, co czuję w danym momencie. Dlatego nie mogę powiedzieć, że w mojej szafie są same cukierkowe kolory czy styl gruntowy. Moja szafa jest silnie skontrastowana ubraniami z różnej bajki i za to ją kocham :)

Moja dzisiejsza stylizacja jest ciężka. Mocne, trochę gruntowe buty, podarte jeansy, marynarka w stylu marynarskim, kapelusz to elementy rywalizujące ze sobą, jednak nie wyglądają razem rażąco. Całość wyglądałaby nudnie gdyby nie skórzane i metalowe bransoletki, skórzane rękawiczki czy metalowy naszyjnik. Pamiętajcie, że to właśnie dodatki tworzą smaczek całej stylizacji i nie pozwalają na „modowa nudę”.
Zapamiętajcie, że moda to WY. To Wy ją tworzycie i nie bójcie się nią eksperymentować, ponieważ tylko wtedy możecie wyrazić swój indywidualizm :)

Poza tym bardzo dziękuję Wam za wsparcie, za sympatyczne e-maile, komentarze! Strasznie mnie to napędza do działania i obiecuję, że po wszystkich moich egzaminach na uczelni … blog wybuchnie z ilością postów :)


* * * * * * * * * *
ENGLISH VERSION


Once colours, once leather, once furs... My styl has no major princple which leads me everyday. My style is just me! Somtimes I like mixing colours, sometimes I like adding some spice to my stylizations. Fashion is about expressing your feelings, ideas and thoughts. That is why I can't say that in my wardrobe you can find either bold colours or black colours. There are contrasting types of clothes and that is what I love :)

My today's outfit is a bit heavy: shoes, torn jeans, jacket in navy style and cap - they all compete with each other, but all togheter they don't shock. Leather and metal bracelets, leather gloves and metal necklace save it from being dull. Remember that the accessories are key to the outstanding stylization.

Remember that fashion is YOU!. You create it and don't be afraid to experiment since this is the only way to express yourself. And I want thank you for all your support, nice e-mails and comments. It helps me so much in my work and I promise that after my exam session there will be more posts in my blog than now! :)

with love Adam!

  
hat, jacket, briefcase- second-hand
sunglasses, bracelets, gloves, belt - H&M
necklace - my project
shirt - Willsoor
denim - Levi’s
shoes - Zara

17 komentarzy:

 1. marynarka i naszyjnik prześwietne!

  OdpowiedzUsuń
 2. JEJKU! JESTEŚ MOIM CUDEM! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za te przemiłe słowa :)

   Usuń
 3. WIELBIĘ wszystko!!!! A dodatki - rękawiczki, kapelusz, teczka, achhhhh!!!

  Jesteś MEGA :****

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy2/12/2012

  Ale ładne paznokcie!!! ;-*************

  puk, puk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy2/12/2012

   ALE STRÓJ JEST BOSKI, BO ADAŚ JEST BOSKI! JEDYNY ;-*

   Usuń
 5. Love it all, fun and different!.

  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. cuuuuuuudo!!!

  http://perfectstyleandshopping.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. rewelacja! nie znam żadnego faceta który by się tak ubrał! BRAWO! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten naszyjnik bardzo mi się podoba!
  Widząc Cię na żywo w Modzie Polskiej chciałam poznać Twojego bloga i wreszcie go znalazłam;) Oczywiście dodaję do obserwowanych:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesteś genialny! Świetnie wyglądasz, kapelusz i dodatki super! ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Adaś to król Mody super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takiego efektu nie byłoby bez Twojego zaangażowania :)

   Usuń
 11. Jak ty to robisz że dodajesz piosenki z youtube takie małe ??

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...