20120229

Alice in Wonderland...


Niedawno spędziłem znakomity wieczór w jednym z warszawskich apartamentów. Nie… to nie była żadna randka tylko praca! :) Tego wieczoru stylizowałem znaną modelkę Olę Kowal z agencji Rebel Models, która zachwyciła mnie swoją urodą i profesjonalizmem. O znakomitą oprawę zdjęć zadbał fotograf Wojciech Olejniczak, którego zdjęcia możecie zobaczyć w najnowszym Playboy’u – warto zobaczyć! Włosami zajął się stylista fryzur Tomasz Bożek, a za make-up była odpowiedzialna Anna Rącka.

Jeśli chodzi o samą sesję to miała ona charakter trochę retro, a trochę glamour… Temat przewodni sesji była Alicja w Krainie Czarów. Magia i surowość wnętrza, tajemnicze cienie i modelka! Tak, tak... wszystko razem świetnie się komponuje. W pierwszej stylizacji Ola wystąpiła z kokiem na boku (bardzo przypomina mi tutaj Lana Del Rey). Charakter zdjęcia jest jak najbardziej w stylu retro, dzięki stylizacji otrzymaliśmy zamierzony efekt. Jednak najbardziej podoba mi się modelka w czarnej prześwitującej sukni. Samo zdobycie sukienki wymagało ode mnie cierpliwości, ale nie warto zawracać sobie teraz głowy opowiadaniem o zabawnych przeszkodach. Ola świetnie pozuje, a w sukni prezentuje się niezwykle kobieco i ponętnie. Lustro, podłoga w szachownicę, charakterystyczny cień i długie nogi modelki- wyśmienicie! Ostatnia stylizacja jest typowa dla bizneswoman-imprezowiczki :) Biały garnitur, niebotycznie wysokie szpilki, burza włosów- mega seksownie! Właśnie taką chcemy widzieć Alicję, która jest pewna siebie i swojej kobiecości. I... nieskromnie mówiąc, jestem zachwycony efektem zdjęć!
Uważam, że czas najwyższy na foto-relację. A Wy, co sądzicie o zdjęciach? :)


* * * * * * * * * *
ENGLISH VERSION 


Few days ago I spent a great evening in apartment in Warsaw. No ... it was no date just a job! That evening, I was a stylist for Ola Kowal - a model from agency Models Rebel. She impressed me with its beauty and professionalism. Wojciech Olejniczak was a photographer, Tomasz Bożek did model’s hair and Anna Rack was responsible for the make-up  .
When it comes to the actutal session, it had a bit of retro, a bit of glamour character ... The theme of the session was Alice in Wonderland. 

And you, what do you think about these photos? :)

4 komentarze:

  1. WOW, czadowa sesja! To zdjęcie przy lustrze mi się najbardziej podoba i pod względem ujęcia i stylizacji :) genialne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach, jestem zachwycona efektami tej sesji!!! Coś NIESAMOWITEGO <3

    OdpowiedzUsuń
  3. genialne zdjęcia ; )

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...