20121225

MERRY CHRISTMAS!!!


Dear Everyone! Christmas has came, the perfect time to spend time with family, the beloved oneswho we (too) often neglect being overwhelmed by our work and duties! I would like to wish you thet you may spend these holidays in peace and harmony! To feel love and happiness your family :) You should rested, watch TV with parents, laugh and have fun! Do not forget to taste of all things, which you can find on the table ... do not worry about getting fat! Finally, there is such a profession as a seamstress, haha! Have a wonderful, joyful Christmas! :)

Today I would like to share with you photos from New York, which is my love and dream. I hope that soon the time will come when I will be greeting you from Manhattan,meeting Anja Rubik and strolling in Central Park will be a routine :D

Well... what gift did you get from Santa? I got awesome gifts and I’m very satisfied :)


 * * * * * * * * * * 

Kochani !!! Nadeszły Święta, idealny okres, aby spędzić czas z rodziną, bliskimi, z tymi, których często zaniedbujemy przez pracę i natłok obowiązków! Chciałbym życzyć Wam tego, abyście TE Święta spędzili w spokoju i zgodzie! Abyście czuli miłość i szczęście Waszych bliskich :) Odpoczywajcie, oglądajcie TV z rodzicami, śmiejcie się i bawcie! Nie zapominajcie o degustacji każdej rzeczy, którą znajdziecie na stole… nie martwcie się o to, że przytyjecie! W końcu istnieje taki zawód jak krawcowa ,haha! Cudownych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! :)

Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami zdjęciami z Nowego Jorku, który jest moją miłością i marzeniem. Mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie czas, kiedy będę Was pozdrawiał z Manhattanu, a spotykanie Anji Rubik spacerującej w Central Parku będzie rutyną! :D

AAAAA i koniecznie pochwalcie się prezentami, jakie wczoraj dostaliście od Mikołaja! Ja ze swoich jestem bardzo zadowolony!:)

 

7 komentarzy:

 1. A może Ty nam powiedz co dostałeś :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem mnóstwo słodyczy,akurat te które uwielbiam :D dostałem ciuchy,dodatki, piękny koc w print zebry,kosmetyki,książkę,magazyny i pieniądze. Dobry Mikołaj!!! <3 ale najbardziej cieszę się z faktu,że mogę ten czas spędzić z rodziną i poświęcić im więcej czasu :)

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspiracje z Nowego Jorku są przepiękne. Tęskno do tego miasta.

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż za piękne zdjęcia ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. na miejscu tego lizaka bym się bała :P grymas na twarzy świadczy o tym, ze nie chcesz jednak przytyć :P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...