20121215

FASHION WEEK POLAND 2012 // 3 DAY OUTFIT


My last outfit on the Fashion Week Poland was also very special! And all this thanks to awesome coat with the specific jars from Mariusz Przybylski collection! This is probably the first coat on my shoulders, which not only looks great, it also is made of good material and is perfectly tailored! Printed jacket was contrasted with ocean sprint and waterfall on pants. The pants designed by Kamil Sobczyk especially captivated me with its originality. For a long time I was looking for pants that are not jeans or another copy from Zara. These are ideal and are good for me. In addition, their color and precision of <3 Turquoise shirt fit perfectly in the maritime climate pants :D As always, I put on the classic accessories, I chose the shoes of a typical English pattern, chocolate hat with feathers, briefcase in Indian paisley patterns. The next point - sunglasses, with which Polish streets are not gray. The whole styling became complemented with a leather collar studded with spikes, leather gloves created an aesthetic unity. As the last addition to that I decided to watch a classic, which unfortunately will confirm my belief that the next edition of Fashion Week Poland is coming to an end. But I like this watch :) I like very much this stylization because now I know that turquoise color combined with chocolate is a good choice, a combination of different, seemingly no pattern matching does not have to be a fashion spil-up :)


* * * * * * * * * *

Mój ostatni outfit na Fashion Week Poland także należał do szczególnych! A wszystko to za sprawą przecudownego płaszcza od Mariusza Przybylskiego w charakterystyczne słoje! To chyba pierwszy płaszcz na moich ramionach, który nie dość, że świetnie wygląda, to także jest wykonany z dobrego materiału i jest perfekcyjnie skrojony! Bomba :) Print na płaszczu skontrastowałem spodniami z sprintem oceanu, wodospanu. Spodnie projektu Kamila Sobczyka ujęły mnie przede wszystkim swoją oryginalnością. Przez długi okres szukałem spodni, które nie będą jeansami ani kolejną kopią z Zary. Te są ideale i dobrze na mnie leżą. Poza tym ich kolor i precyzja wykonania <3 Turkusowa koszula idealnie wpasowała się w morski klimat spodni :D Jak zawsze postawiłem na klasyczne dodatki, wybrałem buty z typowym angielskim wzorem, czekoladowy kapelusz z piórami, teczkę w indyjskie wzory Paisley. Na koniec kolejny punkt morskiej historii czyli okulary słoneczne, dzięki którym polskie ulice nie są szare, bynajmniej wówczas, kiedy mam je na nosie :) Dopełnieniem całej stylizacji stał się skórzany kołnierzyk nabijany kolcami , który ze skórzanymi rękawiczkami stworzył estetyczną jedność. Ostatnim dodatkiem na który zdecydowałem się to klasyczny zegarek, który niestety utwierdzał mnie w przekonaniu, że kolejna edycja Fashion Week Poland dobiega końca. Ale i tak go lubię :) Dzięki tej stylizacji zrozumiałem, że turkus połączony z kolorem czekolady to dobry wybór, a łączenie różnych, na pozór nie pasujących do siebie wzorów wcale nie musi być modową wpadką :)


pants - KAMIL SOBCZYK
hat - Lock&Co Hatters
sunglassesBrylove
collar - Top Shop
shirt - Versace
bag - second-hand
gloves - my project
shoes - Görtz 17

17 komentarzy:

 1. Anonimowy12/15/2012

  Fuuu, nie bierz obsikanego liścia do ust! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liść został moczony całą noc w gorącej wodzie, haha :D

   Usuń
 2. Ten zestaw jest genialny.Wszystkie jego elementy świetnie do siebie pasują.serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Adaś fantastycznie :)Zazdroszczę płaszcza ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)
   Rzeczywiście, płaszcz jest świetny, Mariusz Przybylski jest mistrzem!

   Usuń
 4. Fajnie! Podoba mmi się jak kołnierzyk wystaje spod spodu.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy12/17/2012

  Ale fajna koszula! Pozdrawiają fani z Jeżykowa :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie śliczne zdjęcia! *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś naprawdę odważny. Dla mnie trochę za dużo tego wszystkiego,ale jak tak lubisz to szanuje:)zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne jest to połączenie kolorystyczne!

  OdpowiedzUsuń
 9. tak właśnie myślałam, że to Ciebie mijam nie raz na szarych kutnowskich ulicach. jesteś świetną postacią, bardzo barwną. podziwiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. To takie niesamowite że jesteś taki odważny, bardzo cenie i podziwiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wsparcie :) Uważam, że odwaga to coś,czego ludziom brakuję, a chyba nie powinniśmy tak bardzo ulegać sztywnych zasadom czy schematom :)

   Usuń
 11. świetny płaszcz- rewelacja.! widziałam i podziwiałam. Wesołych Świąt :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wesołych Świąt! Dziękuję :))

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...