20111220

Passion in photographic studio

Stylizacja ubioru, praca z modelkami, modelami, fotografem,taaa atmosfera... Tak, uwielbiam to! Stylizacja to moja największa życiowa pasja związana z modą! Niesamowite jest to jakie emocje mi towarzyszą podczas pracy w studio fotograficznym. Kocham to zmęczenie, kocham świadomość wykonania dobrej roboty. Obecnie buduję swoje portfolio, mam już zaplanowanych kilka sesji i na pewno będziecie mogli zobaczyć  zdjęcia na moim blogu i nie tylko, ale to in the future :)

Ostatnio zacząłem współpracować z serwisem internetowym Odprojektanta.pl. Zrobiłem około 40 stylizacji, które będziecie mogli na bieżąco śledzić na stronie. Planuję z serwisem kolejne projekty, dlatego bądźcie czujni, bo niektóre sukienki od projektantów, w których pozowała modelka są bardzo ciekawe, z nutą awangardy i co najważniejsze... w większości są warte swojej ceny. Zdjęcia robił fotograf Daniel Jaroszek,modelka-Justyna Zaniewska. A teraz czas na małą dawkę efektów pracy... Co Wy na to???


11 komentarzy:

 1. Bardzo, bardzo mi się podoba! Jestem impressed!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!!! Buduj buduj portfolio, czekam na więcej! :***

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaaaprszamy na http://OdProjektanta.pl oraz nasz fanpage: http://facebook.com/OdProjektanta :)
  Wyznaczone osoby przez Adama dostaną rabat!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu są wszystkie kolory, które kocham - beże, szarości, czerń i biel! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam już wiele sesji za sobą, oczywiście kocham kolor! Żałuję trochę, że kolorystyka kolekcji projektantów, z którymi ostatnio współpracowałem są takie... jednolite, ale są też grunge'owe,a styl grunge także wielbię!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Choć z jednej strony kolorystyka jest jednolita, natomiast krój jest znakomity!

  OdpowiedzUsuń
 7. współpraca jak najbardziej na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja polecam Justynę! świetnie pozuje i praca z Nią to sama przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...