20120405

Be easy-going ...

As you well know I don’t have any particular style to which I remain faithful. Usually I wear a classic form of saturated colors. Many people tell me that I am a lunatic and volcano-style. I think that this is huge compliment and I must say that they’re right... I don’t always feel like wearing colorful blazer or leather jacket. Every day, I can fell completely different emotions, which determine my everyday'schoice when I’m standing in front of the wardrobe. It's enough of my fashion philosophy .... Now let's move on to the outfit! :)
 
This time I chose sports outfit but the charm is in the details. I think that the whole thing looks very artistic if we take into account the print on the pants, designed by Saskia Pomeroy and distinctive imprint on pop-art style of Andy Warhol. Of course, there is always my bold neon hats with gold sneaker.
:)
T-shirt .... This is the effect of my fascination with Coco Chanel whoI admire! "Fashion passes, style remains" – this is her most importanat statement that stuck in my memory for many many years. Classic double-breasted jacket with sweatpants can live in accord with me.
Well ... now let's get to specifics photo :)

FOT. OLGA KASPRZYK * * * * * * * * * *

Tak jak dobrze wiecie nie mam określonego stylu, któremu pozostaję wierny. Chociaż najczęściej noszę klasyczne formy nasycone kolorami. Wiele osób mówi mi, że jestem szaleńcem, chodzącym wulkanem stylu- uważam to za ogromny komplement i powiem wam szczerze, że chyba coś w tym jest… Nie zawsze mam ochotę na kolorowe marynarki czy skórzane ramoneski. Każdego dnia towarzyszą mi zupełnie inne emocje co przekłada się na mój wybór stojąc codziennie przed szafą. To na tyle z mojej modowej filozofii…. Teraz przejdźmy do outfitu! :)

Tym razem postawiłem na sportowy zestaw, jednak cały urok tkwi w szczegółach. Uważam, że całość wygląda bardzo artystycznie, biorąc pod uwagę print na spodniach zaprojektowanych przez Saskia Pomeroy czy charakterystyczny nadruk w stylu pop-art Andy Warhola. Nie mogło oczywiście zabraknąć neonowej czapki, która wraz ze złotymi Conversami nie pozwalają o sobie zapomnieć :)
T-shirt... to efekt mojej fascynacji Coco Chanel, którą bardzo podziwiam! „Moda przemija, styl pozostaje”- to jak najbardziej trafne ‘’chanelowskie’’ stwierdzenie, które tkwi w mojej pamięci od wielu wielu lat. Natomiast klasyczna dwurzędowa marynarka pragnie wszystkim uzmysłowić, że klasyka wraz z dresami może żyć całkiem w zgodzie :)
No dobrze… to teraz przejdźmy do foto-konkretów! :)


cap & sunglasses & bag & pants - H&M
blazer - second-hand
t-shirt - my project
sneaker - converse (second-hand)
bracelets - River Island & czaki bransoletki
armor ring - regal rose

18 komentarzy:

 1. Anonimowy4/05/2012

  Ale Adaś na luzie ;-* Zamenhofa szaleje!

  OdpowiedzUsuń
 2. łoho! świetnie, jestem pod ogromnym wrażeniem. jedyne co mi się nie podoba to trampki, nie wiem czemu nawet. ale wszystko razem dobrze wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zawsze odważnie, fantastyczne okulary! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy4/05/2012

  bardzo podoba mi się ten zestaw :> dobrze Adaś!

  OdpowiedzUsuń
 5. omb jak jak mogłam do Ciebie wcześniej nie trafić! Zajebiście wygladasz! Spodnie są po prostu nieziemskie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Megan, dziękuję za miłe słowa i zapraszam częściej do odwiedzin :*

   Usuń
 6. boskie spodnie! czy one są już w H&M? (ew czy już były?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są spodnie z limitowanej kolekcji artyści dla h&m. Ta kolekcja była już jakiś czas temu,choć spodnie ostatnio dorwałem na wieszaku,które gdzieś samotnie wisiały i prosiły mnie o zabranie do swojej szafy ^^

   Usuń
 7. to Ci się trafiły conversy

  OdpowiedzUsuń
 8. WOW!!! Rozwaliłeś system!!! ;D Wielbię tutaj i spodnie, i okulary i czapkę - generalnie w s z y s t k o <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Tyyyle szalonych kolorów! Fajnie się to ogląda :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oooh men, the sunglasses!

  Hugs,

  www.theemiliostuff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. W dechę,że tak powiem :)

  Adam,
  http://bmagazyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy4/14/2012

  Nigdy nie widziałam faceta ubranego tak zajebiście :)

  OdpowiedzUsuń
 13. KOCHAM CIE !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy5/01/2012

  jesteś pedałem?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...