20120429

Fashion Week Poland 2012// 1 DAY


The first day of the mission "Fashion Week Poland" was very stressful. Firstly, I overslept. Secondly, I was late to my train to Lodz and I wasn't present at the styling workshops of Elle magazine. Finally I cut my finger when I’m sewing my epaulets on the train. I think that negative moments in the morning turned into fun at the afternoon :)
I took a quick shower in hotel, I dressed my red suit and I went by taxi to the kingdom of Polish fashion. From first minute, I knew I could not miss this place. Those people and their outfits, mix colors, different styles and inspirations! Yeah, Adam! Welcome at home
:)
At the beginning I attended on the lecture about running blog which was delivered by Bartek Zurowski. This lecture was interesting because glogers can conversation about advertising and the benefits of running a blog.
After the lecture I was able to see fashion blogers which I knew only through Internet. It's amazing! Ours conversations about trends very much inspired me and .... for dessert- He-Yvan Rodic of FaceHunter <3 This handsome man took a photo of me that appeared on his personal website! It was an incredible climax of happiness!
I managed to also visit the showroom stand, which presented clothing, accessories and other treasures. That day ended with the girls... I’m talking about sexbomb Tamara, Karolina who were like the wax and subtle Anna, of course :D We went to the opening show of Fashion Week Poland at the Andels hotel then we were going out to the club on the party.

You must be interested in my Fashion Week's outfit. I put on a sharp color and prints or explosive mixture what Adam likes the most! ^^


* * * * * * * * * *

Pierwszy dzień misji „Fashion Week Poland” upłynął wzbogacony niesamowicie stresującymi sytuacjami :) Najpierw zaspałem, potem uciekł mi pociąg do Łodzi przez co spóźniłem się na warsztaty stylizacyjne Elle, a na koniec wbiłem sobie igłę w palec szyjąc pagony w pociągu. Jednak to było oczywiste, że poranne negatywne emocje pójdą w nie pamięć i popołudnie zaserwuje mi ogromną dawkę radości!
I dokładnie tak było! W hotelu wziąłem szybki prysznic, odziałem  swój czerwony zestaw i taksówką popędziłem do królestwa polskiej mody. Od 1 minuty wiedziałem, że nie mogło mnie zabraknąć w tym miejscu. Ci ludzie, ich przykuwające uwagę out fity, mix kolorów, różnych styli i inspiracji! Taaaak, Adamie! Witaj w domu <3
Na początku miałem okazję uczestniczyć w wykładzie Bartka Żurowskiego pt. „Fashion B-logic”. Wykład całkiem ciekawy, polegający głównie na konwersacji z Glogerami na tematy związane z blogowaniem, reklamą i korzyściami płynącymi z prowadzenia bloga.
Po wykładzie udało mi się osobiście poznać modowych Glogerów, których wcześnie znałem tylko przez Internet. To niesamowite! Nasze wspólne rozmowy oczywiście o trendach przy papierosku bardzo mnie nakręcały i….na deser On-Yvan Rodic z Face Hunter<3 Ten przystojny mężczyzna, którego znają ‘wszyscy’ blogerzy modowi zrobił mi zdjęcie, które ukazało się na jego osobistej stronie internetowej! To był niesamowity orgazm szczęścia!
Udało mi się także odwiedzić  stoiska w showroomie, które prezentowały odzież,akcesoria i inne skarby.Dzień zakończyłem z dziewczynami, a mowa o seksbombie TamarzeKarolinie niczym z wosku i subtelnej Ani. Wybraliśmy się na pokaz otwierający Fashion Week Poland w hotelu Andels, po czym nasze drogi powędrowały na after party do klubu.
A jeśli chodzi o mój outfit, bo pewnie to Was najbardziej ciekawi… postawiłem na ostry kolor i printy czyli mieszanka wybuchowa, to co Adaś lubi najbardziej. Mucha w grochy ze sklepu PewienPan słodko gryzie się z paskami na koszuli! Zrezygnowałem z biżuterii i zbędnych dodatków.Tym razem jestem minimalistyczny.... ale KOLOROWY! :)

sunglasses - Lanvin
shirt - Versace
blazer & bag & shoes - Zara
bow tie - PewienPan
pants - H&M

18 komentarzy:

 1. Minimalizm w Twoim wykonaniu to jak w moim maksymalizm :D

  OdpowiedzUsuń
 2. garnitur jest boski ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi sie ten zestaw :D opisz z soboty wydarzenia haha, nie zapomnij wspomniec o mnie ! usciski

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy4/29/2012

  Zamenhofa nie lubi Adasia z papierosem w ręku... brrrr... wrrrr... ale ładny kolor skarpetek ;-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice post, stuning and very nice color...love it!

  Hugs,

  www.theemiliostuff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. mocne kolory to jest to! jeszcze IDEALNE mokasyny <3
  zapraszam do mnie
  fashion-insp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny jesteś Adaś:))) Jak by każdy facet miał choć kropelkę tego Twojego modowego szaleństwa to świat byłby 100 razy piękniejszy:))) Mój blog jest pół żartem pół serio, jak byś miał chęć to zapraszam :)) Miłej Majówki:) Pozdrawiam :* Marta

  www.bushmenka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za miłe słowa :* ja też bardzo chciałbym,żeby więcej facetów nosiło kolory! bo w tych szarościach i czerni wyglądają strasznie smutno!

   Usuń
 8. Ciekawe zdjęcia, znakomita koszula.
  pozdrawiam, DaisyLine

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy5/01/2012

  chłopaku, naucz się pisać po polsku! kaleczysz ojczysty język, to jakiś koszmar ("orgazm szczęścia" czy "nasze drogi powędrowały na after party do klubu")!

  co do twoich stylizacji - są bardzo fajne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie widzę w tym nic złego. zauważ,że na moim blogu używam potocznego języka.poza tym i tak większość odbiorców mam spoza Polski :) ale dzięki mimo wszystko :)

   Usuń
 10. Amazing outfit!

  www.style-trigger.com

  OdpowiedzUsuń
 11. świetny blog, świetne źródło inspiracji, wiedzy.
  Chciałbym znać się na modzie tak jak ty.
  I z chęcią uprowadziłbym całą twoją szafę. :)

  Masz we mnie wielkiego fana.
  Jeśli znajdziesz czas możesz wpaść na mojego bloga:
  http://toomczas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki wielkie! :) za to mi się podobają Twoje projekty! :)

   Usuń
 12. haha z wosku? :D kochany jesteś :*

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...